Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma prepis nehnutelnosti

Otázka
Dobry den, vlastnim jednu tretinu kancelarskych priestorov. S dvoj-tretinovym vlastnikom mam velmi dobry a dlhorocny vztah. Avsak tento majitel na mna nechce prepisat moju tretinu a tvrdi, ze medzi nami staci ustna a pre neho ovela dolezitejsia dohoda. Akym sposobom by som mohol dostat danu tretinu oficialne na papier? Je mozne na mna spisat urcity sposob tarchy?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.