Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Prenájom sauny

Otázka
Chcel by som zrealizovať na prenájom vonkajšiu saunu na tuhé palivo v lese. Sauna bude voľne položená na teréne, takže nebude stavbou. Chcel by som vedieť akú živnosť by bolo možné vybaviť, keďže živnosť prevádzkovanie sauny ma podmienky na požiadavky sauny ako priestor pre prezliekanie, osvetlenie, vykurovanie a pod. Táto sauna by bola len pre prírodných nadšencov ktorým nevadí trosku diskomfort (suché wc, žiadna elektrina a pod.) Bolo by možné takú saunu prevádzkovať na živnosť prenájom vnútorného zariadenia a vybavenia prenajímaných priestorov? Ak nie tak akú živnosť?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.