Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma prenajom nehnutelnosti

Otázka
Dobry den, chcem sa opytat otazku ohladom prenajmu nehnutelnosti. Hlavnym bodom je cieleny prenajom bytovych a nebytovych priestorov. Firmy ma ziadaju o prenajom kancelarii a bytov na kancelarske ucely. Mozem sa ja, ako prenajimatel evidovat, ako FO alebo je lepsie sa na danovom urade zapisat ako PO? Ktora z moznosti mi zaisti mensie danove poplatky a co preto musim spravit? Firmy si chcu tieto priestory aj prerobit [postavit vstavane skrine], ktore sa po odchode nedaju zobrat a teda tam musia ostat. Ako by som ich mal ohodnotit po odchode? Je dobry napad im rocne strhavat z celkovej sumy urcite percento za opotrebenie? Kolko by to asi malo byt?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.