Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Predaj zmrzliny

Otázka
Dobrý deň,
Mám zaujem rozbehnúť predaj zmrzliny, odoberal by som ju od Adria gold, nakoľko niesom vyučený v odbore a riešil by som to cez voľnú živnosť.
Tak isto by som predával kávu.
Našiel som v centre mesta priestor na prenajatie.
Ako mám začať? Nakoľko mi nemá nikdo ako poradiť.
Aké povolenia potrebujem, prípadne ako mám riešiť pokladňu, účtovníctvo, ak by som tam bol iba ja z manželkou, ako to máme riešiť nakoľko ja som szčo a ona študent. Ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.