Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma predaj vlastných výrobkov

Otázka
Dobrý deň prajem,
chcem sa opýtať, aké povolenia, certifikáty, resp. "papiere" potrebujem, ak chcem predávať vlastné výrobky. Myslím tým, že nakúpim potrebný tovar, ja vyrobím hotový výrobok a predám ho konečnému spotrebiteľovi. Musím mať na takúto činnosť nejaké povolenie alebo certifikát? Ak áno, kde by som našiel bližšie informácie?
napr. nakúpim gorálky a vyrobím z nich náramok, náhrdelník, alebo proste nejaký výrobok s tým, že ho chcem predať.

Ďakujem Vám.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.