Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Predaj tovaru a realizácia služby v Rakúsku

Otázka
Dobrý deň!

Sme platiteľmi DPH na slovensku, poskytujeme kúrenárske služby spolu s materiálom našim zákazníkom. Na základe referencií nás kontaktovala jedna pani, občianska SR, ktorá vlastní nehnuteľnosť vo Viedni ohľadne výmeny kotla. Všetok materiál sme poskytli my, takisto aj dopravu tohto materiálu/tovaru do Viedne. Keďže táto pani nie je platiteľkou DPH, vystavím túto faktúru spolu so slovenskou DPH, ale na adresu vo Viedni? Ako takúto faktúru uvediem v kontrolnom výkaze?

Ďakujem za odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.