Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Predaj pečiva - môžem ponúkať kávu?

Otázka
Dobrý deň,
prevádzkujem stánok s predajom pečiva. V živnostenskom liste mám zapísanú len jednu živnosť - kúpa tovaru na účely jeho predaja (maloobchod, veľkoobchod).
Rada by som spestrila svoju činnosť tým, že začnem ponúkať kávu so sebou, ktorú budem pripravovať z kávovaru.
K príprave takejto kávy potrebujem novú živnosť? Ak áno, ktorú?
Ak by som ju nechcela predávať, ale len ponúkať ako bonus pri nákupe nad určitú sumu, tiež k tomu potrebujem živnosť?
Ďakujem pekne za odpoveď
Lucia
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.