Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Predaj oblečeni cez facebook

Otázka
Dobrý deň keď by som chcel kupovať značkové oblečenia,obuv bez dph a chcel by som ho predávať len cez internet cez bazár,fb .. .obchod by som nechcel mať ,tak čo potrebujem ktomu?Musím mať firmu aby som bez dph kupoval z obchodu oblečenia ?A keď by som bol živnostník tak ani tak sa nedá kupovať oblečenia bez dph?Môj otec pracuje ako živnostník, to živnosť by bolo dobre na to aby som predával oblečenia?Ja mám 22rokou
Ohladom tohto mi viete pomoct ?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.