Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma predaj kníh

Otázka
Dobrý deň,
pracujem ako vysokoškolský pedagóg. Mojou povinnosťou je aj písanie vedeckých monografií. Podarilo sa mi vydať vedeckú monografiu, nakoľko som nemala grant, vydala som knihu za vlastné peniaze. Chcela by som knihy predávať, ozvali sa knižnice, len neviem, ako môžem knihy predávať, keďže všetci pýtajú faktúru. Kníhkupectvám som ponúkla knihu na komisionálny predaj.
Musím si založiť živnosť?
Ďakujem za odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.