Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Predaj detského pleteného a háčkovaného oblečenia v Anglicku

Otázka
Moja dcéra žije v Anglicku. Plánuje si tam otvoriť e-shop s predajom svojho pleteného a háčkovaného oblečenia. Ja vyrábam originálne detské pletené oblečenia ako slobodné povolanie. Tiež sa starám o zťp syna. Rada by som dcére vypomohla s výrobou. Materiál by mi dodala, ja by som jej vyrobila a odoslala výrobky na predaj bez nároku na odmenu. Každá vyrábame v pomerne malom množstve, nie sme plátcami DPH. Moja otázka: Aké kroky je potrebné urobiť, aby som mohla pre ňu vyrábať? Ako odosielať? Dcéra spomínala, že na detské oblečenia sa nevzťahuje clo. Ďakujem krásne.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.