Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Predaj čistiacich prostriedkov

Otázka
Dobrý deň, potrebovala by som radu, nakoľko by som chcela predávať čistiace prostriedky ktoré sú pôvodom z IT. Aké potvrdenia alebo licencie alebo čokoľvek potrebujem pri predaji ak to chcem ponúkať aj do obchodných reťazcov. Bezpečnostné listy produktov v slovenčine už mám, len nie som si istá či je to všetko vedeli by ste mi poradiť? :)
Pekný deň
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.