Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Praca z domu pre rozne firmy, TPP alebo ako?

Otázka
Chcel by som pracovat ako chat podpora pre eshopy firiem. To znamena že podpora od 8 do 16 práca na chate a z domu.
Chcel by som takto pracovat možno že aj pre 4 firmy naraz ak sa podarí.Da sa povedat že by som zvladol aj 10 support chatov v minúte, čiže aj to je možné. Moja otázka znie, s každou firmou podpíšem TPP alebo si musim založit živnost?
Ako by ste to riešili najvyhodnejšie a jednoduchšie? je hovadina zakladat živnost kedže by som mal neskutočne odvody, nie? Ved keby som TPP tak všetko platí zamestnavatel. Nemám pravdu?
Som neznalec čo sa týka tohto, aké by boli nevýhody TPP namiesto živnosti, alebo sročky?
Vdaka za názor.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.