Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma potreba zivnosti?

Otázka
Dobrý deň,

rada by som spytala ako je to s takým prilezitostným predajom, napr. ja si kupim na zahraničnej stranke nejaké veci, ked pridu sa mi nemusia pačiť, alebo mi moze byt objednany tovar maly tak je pre mna vyhodnejšie ho dalej predat ako vracať ( napr. cez bazos, či rozne stranky na FB..)je takýto predaj nejak tolerovaný? alebo treba si zalozit zivnost...kedze objednavam zo zahraničia pomerne často stava sa mi ze aj ccastejsie predavam cez taketo stranky...

Ďakujem Dominika
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.