Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Pomoc v dopravnej preprave do 3,5 t

Otázka
Ahojte. Pracovala som 4 roky ako šoférka špedičnej spoločnosti v Európe. Chcela by som si sama otvoriť sro aby som podnikala v tom. Vie mi niekto poradiť čo ako začať? SRO kúpiť alebo si otvoriť nové? Čo všetko potrebujem na Slovensku si vybaviť aby som mohla začať podnikať? Dajú mi leasing na auto ak ešte len som začínajúca podnikateľka s nulovou históriou? Mám 15 tisíc eur na začiatok, stačí mi? Ďakujem s pozdravom. A prajem každému Šťastný nový rok 2021
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.