Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Pokladňa - pokladníci

Otázka
Dobrý deň,

doteraz sme používali v maloobchodnej predajni obyčajnú registračnú pokladňu.

Teraz máme modul SHOP od firmy sunsoft. Servisný technik nám v tomto programe vytvoril 3 prihlasovacie mená, ktoré sa po prihlásaní na niektoré z nich zobrazuje ako pokladník na bločkoch.

Sme na predajni väčšinou traja a predá ten, ktorý má zrovna čas...je ale blbé podľa mňa, keď je na bločku mužské meno a predá to žena. Rád by som sa vyhol prípadným problémom pri kontrole, ktorá by sa mohla chytiť práve takejto situácie.

Môžem sa proste prihlásiť ako "správca" alebo to nazvať iba ako "Pokladník 1" s tým, že tie naše prihlasovacie mená budem ignorovať a na bločku žiadne meno pokladníka nebude?

Ďakujem za prípadnú odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.