Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie v dôchodkovom veku

Otázka
Dobrý deň,
Chcela by som poprosiť o radu ,začala som podnikať predaj cez internet ,drobný tovar rôzny napr pre deti oblečenie ,ale aj pre dámy parochne, nechtové pomôcky , bižutéria a tak ďalej..... potrebovala by som radu ohľadom účtovníctva ,či to zvládnem sama ?mám dve vysoké školy tak hádam áno stačí tam jednoducho si zaviesť zošit ,na jednej strane príjmy ,na druhej strane výdavky ?a ako to ďalej funguje pri odvodoch pri starobnom dôchodku ?som dôchodkyňa mám 62 rokov... potrebovala by som hlavne rady ohľadom toho účtovníctva a kedy sa vlastne podávajú daňové priznania vieme, že do sociálnej poisťovne prvý rok nerobím odvody pravda? a ostatné vlastne také v kocke rady by som poprosila veľmi pekne ďakujem mgr vlasta procházková
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.