Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma podnikanie s bylinkami a zdravou výživou

Otázka
Dobrý deň prajem,
chcela by som vedieť, aké doklady sú potrebné (okrem základných pre každú živnosť), ak chcem podnikať v oblasti bylinkárstva a zdravej výživy. Dlhé roky sa touto problematikou zaoberám napriek tomu, že mám VŠ z odborov mazematika, fyzika, informatika a učiteľstvo. Chcela by som pestovať a zbierať bylinky, vyrábať oleje, tinktúry, miešané čaje, iné výrobky z byliniek, robiť poradenstvo v oblasti zdravej výživy formou prednášok, nakoľko práve u detí vidím veľký problém v tejto oblasti života do budúcnosti. Našla som kurzy Herbalista a Nutricionista na Inštitúte prírodnej medicíny (americký inštitút so slovenským zastúpením, kurzy končia certifikátom), no neviem, či nie sú zbytočné, resp., či vyhovujú našej legislatíve. Ďakujem za odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.