Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie popri zamestnani v 2015

Otázka
Zdravim, planujem zacat podnikat popri svojom zamestnani. Konkretne ide o stanok z rychlym obcerstvenim (zabehnuta prevadzka). Planujem mat jedneho staleho zamestnanca. Cital som nejake starsie temy na tuto problematiku, ale tieto veci sa stale menia, tak sa radsej opytam ako je to po novom.

Moje otazky teda su:

Zivnost alebo sro? a prečo.
Ako by to bolo s odvodmi, ked ich momentalne za mna plati zamestnavatel?

pred rokom a pol som bol živnostnik - 11 mesiacov, takze ak zivnost - platil by som hned aj do socialky?

vopred dik za odpovede
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.