Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie popri práci na Slovensku.

Otázka
Dobrý deň

od 1.4.2014 budem zamestnaný u nového zamestnávatela, ale v priebehu pár nasledujúcich mesiacov,by som chcel začať podnikať po pri tejto súčastnej práci vo svojom voľnom čase. Je takáto forma vôbec možná? Ako je to potom so Sociálnou a zdravotnou poistovňou? Aké sú moje povinnosti?

Ďakujem

Viliam
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.