Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie na Facebooku a platených inzertných portáloch

Otázka
Dobrý deň,

zaujímalo by ma, či je možné podnikať online a sro-čku bez toho, aby som zatiaľ mala zriadený e-shop ? Napr. prostredníctvom Facebook stránky alebo na inzertných portáloch... ide mi hlavne o to, že by som týmto spôsobom aspoň zistila, či je o dané tovary záujem, samozrejme, ak by dopyt bol, zriadil by sa e-shop. Ak to možné je, aký spôsobom ? Čo k tomu treba atď ?
Ďakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.