Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie formou Dropshippingu

Otázka
Dobrý deň, chcel by som vyskúšať dopshipping a mám nasledovné otázky: 1. Zákazník bude z USA pošle mi platbu za tovar ja následne pošlem objednávku do Číny a odtiaľ pošlú tovar do USA zákazníkovi, tovar sa mi nikdy nedostane do rúk ,aké daňe musím zaplatiť ja na slovensku ako živnostník po prijatí platby od zákazníka z USA.
2. To isté len s tým že zákazník bude z EU zóny alebo zo slovenska.
3. Musím sa zaregistrovať k platbe DPH aj keď som ešte nedosiahol obrat vyšši ako 49790 €?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.