Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie a investovanie

Otázka
Mám na Vás tieto otázky súvisiace s danou témou:
1. Ako ste Vy začínali s podnikaním? Ako dlho Vám to trvalo, než ste to všetko oficiálne spustili a čo všetko ste museli splniť?
2. V budúcnosti by som rád aj ja podnikal, ale tak, aby to moje podnikanie bolo prospešné pre šport na Slovensku. Vedeli by ste mi v danej oblasti poradiť, že čo a ako? A o aký typ podnikania v mojom prípade by išlo a ako by sa to dalo zrealizovať? Proste by išlo o investovanie do športu a pod.
S pozdravom Michal Krutek
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.