Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Platenie zdravotnej poistky

Otázka
Dobry den,

1. Otazka

Mam zivnost od 6. Mesiaca roku 2018 no neplatil som poistenie lebo mi bolo v poistovni povedane ze mi poslu postov kolko mam platit lebo nemali potvrdenie o maturite ale potvrdenia z vysokej skoly ano ... ( Takze som neurobil strednu ale vysku ano podla poistovne ...) no nic neprisli mam ist do poistkvne ? Ake to moze mat dosledky ?

2. Otazka

Da sa dat zdravotne poistenie do nakladov ? A ake vyhodi prinasa si dat do nakladov poistenie ak ano

Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.