Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Platba do sociálnej za neúplný mesiac

Otázka
Dobrý deň,

od 23.2. mám obnovenú živnosť a mám platiť do sociálnej poistovne odvody v sume 200,72€. Viete mi prosím poradiť akú sumu mám zaplatiť za február ak ide len o daných 6 dní? Nikde na internete som odpoveď na podobnú otázku nenašiel. Myslel som si, že pôjde o sumu 200,72/28 (prípadne /30) x 6, ale zdravotku som platil za rovnaké dni a výpočet bol úplne iný. Na zdravotku mám aplikáciu, v ktorej mám uvedenú presnú sumu na konkrétny mesiac, pre sociálku však takú aplikáciu nemám a platím len prevodom na účet. Ďakujem za odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.