Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Online sluzba

Otázka
Dobry den,

vedeli by ste mi prosim poradit?Mam ZTP preukaz - tj. som ZTP /plus este k tomu cakam na schvalenie ID/ a chcela by som zacat pracovat online - sluzba komunikacia s klientom online /sluzba, nie predaj poduktov, je to praca s PC, internetom/.

Aky typ zivnosti to je a ci je potrebne ju zalozit /prijem bude asi vyssi ako 500 eur rocne/?

Je mozne najskor zistit aky bude realny zisk z tejto cinnosti a potom to riesit napr. o mesiac ci dva?

Dakujem pekne za odpoved.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.