Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Odvody - Zivnost zrusena v 1. roku a znovuzalozenie

Otázka
Dobry den, potreboval by som poradit od niekoho zbehleho. Zalozil som si zivnost 06.08.2019 a zrusil ju 07.05.2020 nakolko som sa zamestnal na TPP. Pocas tejto zivnosti som nikdy nic nefakturoval. Teraz si potrebujem zivnost znovu zalotit a moja otazka je teda - Budem mat este nejake vyhody ako ludia co si zalozia zivnost a pocas 1. roka neplatia odvody? Alebo ako sa to vypocitava? Dakujem kazdemu za odpoved.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.