Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma odvody v s.r.o

Otázka
Dobrý deň.
Mám otázku ohľadom založenia s.r.o. Momentálne som na rodičovskej dovolenke. Plánujem založiť s.r.o s tým že by som v nej zamestnala môjho manžela na dohodu. Môžem byť konateľom a správcom vkladom zároveň? Aké odvody by som musela platiť?
Mám otázku aj ohľadom vkladu do spoločnosti. Vklad 5000eur je možné vybrať hneď po začatí podnikania?
Ďakujem za odpoveď.
Pekný deň.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.