Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Odvody -szčo a zamestnanec

Otázka
Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom odvodov počas szčo a skráteného úväzku. Ako si vyrátam koľkl budem platiť zdravotné odvody? Viem že si ich môžem stanoviť aj na nulu ale nechcem to platit naraz ale neviem sa k tomu dostať ako to vypočítať, na stránke dovery mi kalkulačka ukazuje okolo 100€ mesačne a to mi príde ako nezmysel.
Povedzme že z práce mám mesačne 250€ a zo živnosti 600€ mesačne.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.