Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Objednávka-Faktúra-zákazník

Otázka
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať nasledovné otázky (nakoľko som ich tu nenašiel)
1.Ako živnostník (doučovanie angličtiny) potrebujem od môjho zákazníka objednávku na túto službu?
2.Faktúru vystavujem 1x a originál si nechávam (ako daňový doklad) a naskenovanú kópiu môžem môjmu zákazníkovi poslať e-mailom resp. mu kópiu dať osobne? Alebo to funguje aj inak?

Ďakujem za zodpovedanie otázok :)
Michal
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.