Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Nepravidelny prijem studentov dohodarov

Otázka
Dobry den,

je mozne uzavriet dohodu so studentom bez toho, aby bol zadefinovany rozsah hodin, len hodinova mzda? v podmienkach dohody som vzdy nasla ustanovenie rozsahu v zmluve. Samozrejme pri akceptovani maximalne stanoveho rozsahu. Ide len o to, ze na uvod ocakavam len maly rozsah prace a pri naraste mnozstva prace postupny narast aj ponukanej prace. a samozrejme nechcem ist do rizika, ze stanovim rozsah prac, ktore nebudem vediet naplnit.

dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.