Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma najazdene kilometre pri pracovnej ceste

Otázka
Dobry den,

chcel by som sa pytat ze ako sa dokazuju najazdene kilometre pocas pracovnej cesty? Staci ich nahlasit bez dokazu alebo je potrebne dolozit fotky tachometra spred/po precovnej ceste, vypocet podla Google map alebo nieco takeho? Alebo sa veri zamestancovi ?

Dakujem,

Roman
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.