Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma materska dovolenka otca po materskej dovolenke matky

Otázka
Dobry den,

podla viacerych clankov som sa dozvedel, ze po materskej dovolenky matky t.j. po 34 moze nastupit na matersku otec a poberat materske 28 tyzdnov. Z rozlicnych zdrojov, napr. http://poradna.sme.sk/c/7280285/tri-sposoby-ako-legalne-pracovat-na-materskej-dovolenke.html sa domnievam, ze ako otec mozem poziadat o matersku a potom si spravit novu zmluvu s aktualnym zamestnavatelom a poreat matersku aj plat? Je to naozaj mozne?

Dakujem
S pozdravom

Matus Mojzis
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.