Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma KURZ A ZIVNOST

Otázka
dobry den poprosim o radu chcela by som si urobit kozmeticky kurz a po absolvovani si utvorit zivnost.Je mozne podnikat len s kurzom alebo potrbujem byt vyucena v odbore.Ake potrbujem vzdelanie aby som si mohla otvorit zivnost. POPRIPADNE BY SOM SI MOHLA OTVOIT ZIVNOST AJ NA PROFESIE KOZMETICKA AJ PEDIKERKA KEBY SOM SI SPRAVILA AJ NA TO KURZ DAKUJEM KRASNE ZA RADU A PRAJEM KRASNY DEN MAJA
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.