Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Kúpa notebooku na zivnost

Otázka
Dobrý deň mam založenú živnosť ale zatiaľ len mesiac dostal som príspevok z úradu prace prvá suma ktorá došla je 2100 euro môžem si kúpiť notebook avšak maximálne za 589 euro avšak notebook aký chcem brat stoji 1440 euro čiže už tu je prvý problém, chcel by som ušetriť na dph aké sú moje možnosti aby som to mohol tak spraviť ? Zisky nemám žiadne a v blízkej dobe nebudem mať. Avšak notebook chcem zobrať čo najskôr čo sa dá spraviť aby som ušetril na dph keďže nemám zisky tak nemám si to ako odpísať . Keby ten notebook kúpil niaky iný živnostník ktorý ma zisky a vie si to odpísať za plnú sumu a potom by ho predal mne za 589 euro pomohlo by mi to a je to reálne ? Aké sú moje možnosti ďakujem za rady.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.