Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Kozmeticka SZCO

Otázka
Prosim vedel by mi niekto poradit, Potrebovala by som info, aku zmluvu urobit s kozmetickou-SZCO(A), ktora bude robit specialne vykony v salone, ktory ma v prenajme ina kozmeticka(B) Kozmeticka B plati prenajom, ma kasu, kozmeticka A pride len na vykon specialnych ukonov. Kozmeticka A chce vystavit na konci mesiaca fakturu za vykonane sluzby, aby jej ich zaplatila kozmeticka B. Bude to tak v poriadku? Aku typ zmluvy tam urobit?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.