Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Konateľ- nárok na stravné lístky a dovolenku

Otázka
Dobrý deň,

Konateľ v s.r.o. má uzatvorenú Zmluvu o výkone funkcie na čo nevzťajue Zákonník práce, ale konateľ chcel by mať nárok aj na dovolenku i stravné lístky. Chcela by som opýtať že či v Zmluve o výkone funcie je možné ustanoviť aj dalšie benefity pre konateľa navyše -ako napr. dovolenka či stravné lístky alebo konateľ v žiadnom prípade nebude mať nárok na také benefity ?

Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.