Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Kombinácia foriem podnikania

Otázka
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať na možnosť kombinácie formy podnikania (SHR alebo živnosť) s predajom z dvora:

Príklad: Ako včelár predávam z dvora med a chcel by som rozchovávať včelstvá a predávať ich.(Na to už asi potrebujem SHR/živnosť). Ale nechcem podnikať v predaji produktov, pretože by bola potrebná prevádzka.

Je to možné skombinovať? Alebo je nutné si vybrať jednu z nich.

Ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.