Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma kalkulacia spotreby vozidla na pracovnej ceste

Otázka
Dobry den,

chcel by som sa spytat na beznu prax pri kalkulacii spotreby osobneho vozidla pouziteho na pracovnu cestu.
Podla zakona by sa mala urcit spotreba podla technickeho preukazu, cena PHL a pocet kilometrov odjazdenych. Co by ma zaujimalo je z ci sa tento sposob naozaj aj bezne pouziva alebo sa len automaticky preplaca doklad o nakupe PHL a hotovo?
A podla coho sa vyratava pocet dojazdenych KM? Fotka tachometra alebo vypocet vzdialenosti podla Google maps alebo nejaky iny sposob?
Dakujem,

s pozdravom,
Roman
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.