Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Financovanie podnikania

Otázka
V minulosti bolo mozne, aby zacinajuci podnikatel dostal prispevky od statu. Tie sluzili na zaciatok podnikania a to napriklad na nakup materialu a podobne. A chcela by som sa opytat, ci je este mozne poziadat stat o tieto prispevky.A ak hej, tak aka je ich suma, pripadne ako treba postupovat pri ziadosti o nich?
Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.