Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma faktura DPH vs. bez DPH

Otázka
Dobrý deň chcem sa spýtať keď nie som platcom DPH ako fakturovať platcom DPH. Prípadne obdržím FA s DPH od dodávateľa, ktorý je platcom DPH a tovar chcem predať ďalej konečnému spotrebiteľovi tak vystavím FA bez DPH vo výške ceny ako je uvedená na faktúre do dodávateľa.
Na FA nemôžem asi uviesť cena plus 20/......??
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.