Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Exekúcia a živnosť

Otázka
Dobrý deň, mám založenú živnosť, ale aby ma vyplatili, potrebujú číslo účtu. Tým, že mám exekúciu, žiaden účet mať nemôžem, lebo by mi ihneď na to siahli. Môžem pre vyplatenie uviesť priateľkin účet? Tým, že živnosť je na mňa, nesiahnu na jej účet kvôli mojej exekúcii? Ako sa dá postupovať v takejto situácii, teda okrem najprv splatenia dlhu, lebo na to potrebujem najprv zarobiť? Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.