Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Eshop dvoch osob

Otázka
Dobry den,

Chcel by som sa opýtať či je možné jeden eshop prevadzkovat dvomi osobami, resp. na dve zivnosti. Sme studenti a je pre nas vyhodnejsia zivnost nakolko nemame prvy rok ziadne odvody.

Pripadne, ak by sme mali zivnost len na jednu osobu ale pracovali by sme na tom eshope dvaja, je to v poriadku alebo je potrebne aby jeden z nas zamestnal toho druheho. Prípadne ak by ste nam odporucili co bude pre nás vyhodne najviac, budem rád.

Ďakujem za odpoveď
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.