Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Eshop a predaj vlastnych vyrobkov na jarmokoch

Otázka
Dobry den.
Mam troska specificky pripad. Ja s maminou spolocne rucne vyrabame dekoracie, mamina je zaregistrovana na DU, ma pridelene DIC, aby vyrobky mohla predavat na jarmokoch. Ja by som chcela nase vyrobky spociatku predavat cez Facebook, neskor ak sa to rozbehne vytvorit vlastny e-shop s nasimi vyrobkami. Otvorila by som si zivnost na maloobchod, mozem vsak ja nase vyrobky predavat cez internet a mama na jarmokoch cez DIC?
Dakujem za ozrejmenie
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.