Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma ean kódy

Otázka
Dobrý deň, mám nasledovnú situáciu...v maloobchodnej predajni máme produkty od výrobcov, ktorí ich označujú eanmi aj od takých, ktorí ich neoznačujú. Nám eany uľahčujú prácu pri predaji a vedení skladovej evidencie. Čo sa chcem opýtať je, či si môžem k cenovke vygenerovať náhodne svoj ean kód? Našiel som, že výrobcovia si ich musia "kupovať" v nejakej inštitúcii GS1...ja to jednoducho potrebujem iba na vedenie skladovej evidencie a na ulahčenie a urýchlenie predaja. Či mi za to nebudú hroziť nejaké buzerácie a pokuty. Ďakujem za prípadné odpovede.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.