Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma E-shop forma dopravy

Otázka
Zdravím, pri e-shope ak mám uvedené doprava napr Slovenska pošta toľko a toľko, dpd toľko a toľko, musím potom tú sumu dokladovať aj v účtovníctve? Príklad: klient si zadá ako spôsob dopravy Slovenskú poštu, ale mám cestu okolo jeho bydliska, tak sa dohodneme, že mu tovar dám osobne za tú cenu.
Prípadne bude lepšie dať na faktúre iba všeobecne, 'doprava' a bude teda jedno akou formou to bude?
Ak si chcem dať aj rozvozové trasy, musím mať auto evidované vo firme?Ja ako konateľ mám auto, netreba mi to dávať zatiaľ do nákladov ani nič podobné.
Ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.