Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma E-shop a fakturácia

Otázka
Dobrý deň,

manžel so svokrom majú sro-čku, zaoberajú sa stavebníctvom ako aj veľkoobchod. a maloobchod. predajom. Ja zvažujem otvorenie e-shopu, ktorý by sa však uberal iným smerom ako je stavebníctvo. Je potrebné takýto eshop niekde evidovať, nahlásiť ? Ako to je s faktúrami ? Teda eshop by sa volal napr. XY, môže sa vo faktúre uvádzať názov eshopu a ostatné údaje budú z danej sro-čky ? Keďže chcem tento eshop prevádzkovať pod sro-čkou...
Ďakujem za odpovede.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.