Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma dph tovar z ciny

Otázka
Dobry den.prosim Vas ako je to s platbou dph za tovar z ciny?tovar by bol urceny na dalsi predaj.jedna sa o baliky nizsej sumy cize clo sa riesit nebude.pisala som aj na financnu spravu ale ich odpoved mi nijako nepomohla.dokonca pisali ze baliky po.22eur nepodliehaju platbe dph?ale neplati tak len ohladom tovaru na sukromne.ucely?a akym sposobom sa dph.z.ciny.plati kedze vacsinu zasielok colnica prepusti bez kontroly?fakturu ohladom vysky tovaru budem mat v maily.dakujem za odpoved
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.