Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Dovoz tovaru z ciny

Otázka
Dobry den chcel by som dovazat ochranne skla na mobili , krity ,nabijacky
1. Ak by bola hodnota baliku mensia ako 20 eur treba platit clo, dan
2.ake dokumenty by trebalo k tovary aby som ho mohol zacat predavat ci staci vypis z banky o zaplateni alebo treba od dodavatela aspon fakturu v anglickom jazyku

Tovar by bol od dodavatelov ktory predavaju na eshopoch gearbest,alibaba...
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.