Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Doučovanie cudzích jazykov

Otázka
Dobrý deň,
mám zaregistrovanú živnosť na vyučovanie cudzích jazykov. Momentálne nemám zmluvu so žiadnou jazykovou školou a chcela by som vedieť, či môžem s touto živnosťou niečo začať aj sama.
Môžem vykonávať doučovanie legálne u klientov? Ak áno, ako mi môžu klienti platiť?
Aký doklad mám vystaviť o príjme? Je nutná aj pečiatka?
Ako by som mala evidovať svoje príjmy?

Vopred Vám ďakujem za rady.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.