Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Dotaznik o spolupraci pre firmu

Otázka
Dobry den. Firma s ktorou chcem spolupracovat chce po mne vyplnit dotaznik, ale su tam nejake veci ktorym nerozumiem. Je tam nazov dodavatela, co som ja. Potom je tam "Meno priezvisko zastupenia" a "Rola zastupenia(prokura/konatel)" nieco som si o tom hladal a chapem spravne ze sa to tyka s.r.o, co niesom ja, takze to nechavam prazdne? Takisto je tam kolonka "Zapisany v(OR/ZR)" to znamena ci som vytvoreny v zivnostnenskom registri? Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.